Provoz základní školy a školní jídelny od 2. do 6. 11. 2020

Vážení rodiče, na základě současné epidemiologické situace, nemoci některých zaměstnanců ZŠ a vydaných opatřeních vlády ČR bude provoz základní školy upraven následujícím způsobem:

Úřední hodiny – vzhledem k potvrzení onemocnění Covid u ředitele a hospodářky školy nás můžete kontaktovat pouze na emailu: skola@zstelnice.cz  nebo na tel.: 602 500 749.

Stravování – na základě informací MŠMT Čj.MSMT-39443/2020-2 školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. Je tedy možné, aby žáci a zaměstnanci školy konzumovali jídlo v prostorách jídelny. Máte-li zájem, aby vaše dítě odebíralo obědy ze školní jídelny v týdnu od 2. do 13. 11., nahlaste se emailem na gastro@zstelnice.cz  do 30. 10. 2020 do 13.00 hod.

Výdej obědů (od 12.30 hod.) bude probíhat pouze osobně ve školní jídelně. Z hygienických důvodů nejsme schopni zrealizovat odběr do vlastních jídlonosičů.