Starý mobil - dobrý skutek

Využijte příležitosti zbavit se ekologickou cestou staré nepotřebné zbytečnosti a současně pomoci dobré věci! Odevzdejte do 31. ledna 2017 na vašem obecním úřadě nebo v místní škole svůj vysloužilý mobilní telefon (i zcela nefunkční) a pomozte Domovu pro postižené děti LILA OTNICE, který obdrží výtěžek z této charitativní akce. Pokud na telefon připevníte kontakt na sebe, zařadíte se do slosování o hodnotné ceny, které věnovala společnost ASEKOL a.s.

Akci připravil Dobrovolný svazek obcí Region Cezava, jehož členem je i naše obec, ve spolupráci se společností ASEKOL a.s. Akci podporují obce: Blučina, Měnín, Moutnice, Nesvačilka, Nikolčice, Otmarov, Otnice, Telnice, Těšany a Žatčany. Která obec Regionu Cezava dětem z LILA OTNICE pomůže nejvíce …? Více informací na: www.region-cezava.cz

Akce probíhá ve spolupráci s Dobrovolným svazkem obcí Region Cezava, společností ASEKOL, Domovem pro postižené děti Lila Otnice a Jihomoravským krajem.