Testování žáků 12. dubna - poděkování

Dnešní první ranní antigenní testování žáků základní školy na zjištění viru COVID-19 proběhlo v poklidné atmosféře. Do prezenční výuky a vzdělávání se zapojilo 94 % žáků z 1., 3. a 5. třídy ZŠ Telnice.

V mateřské škole byla situace obdobná a v rámci předškolního vzdělávání se prezenčně zapojilo 84 % očekávaných dětí.

Kromě uvedených žáků a dětí ZŠ a MŠ Telnice dorazila také 1 žákyně (ZŠ) a 5 dětí (MŠ) rodičů, kteří pracují v integrovaném záchranném systému nebo v zaměstnáních, která jim v této době umožňují přednostní umístění dětí ve školách a školkách.

Děkujeme všem zaměstnancům školy a školky, ale i rodičům za spolupráci, trpělivost a klidný průběh testování. O případných jakýchkoliv změnách v procesu testování dětí vás budeme ihned informovat.