Zahájení školního roku 2024/2025

V pondělí 2. 9. 2024 se konalo zahájení školního roku, které jsme již tradičně započali na školním dvoře. Slova se ujal pan ředitel, který popřál dětem, rodičům i zaměstnancům úspěšný návrat do školních lavic a představil pedagogické pracovníky školy. Dále se rodiče mohli dozvědět, jakými úpravami škola během prázdnin prošla a také to, že byla nově vybudovaná šatna pro 2. třídu.

Jako další se slova ujala paní starostka, která děti přivítala a popřála jim mnoho zdaru v novém školním roce. Pedagogickému sboru popřála hodně sil a trpělivosti při práci s žáky.

I tento rok se největší pozornost věnovala prvňáčkům, které přišli podpořit nejen rodiče, ale i ostatní členové rodiny. Žáčci byli jednotlivě představeni a každý z nich obdržel od paní starostky vzpomínkový balíček. Následně se žáci s paní učitelkou a rodiči přesunuli do třídy, kde se nadále seznamovali.

Po předání symbolických klíčů od jednotlivých tříd se i ostatní žáci vydali na svou první hodinu školního roku 2024/2025.

Tereza Pavlišová