1. den - Pondělí 9.ledna

Cesta na Kuklík proběhla hladce a bez komplikací. Počasí nás přivítalo optimálně zimní - všude samý sníh, který lákal k dovádění! Po ubytování jsme se rychle naobědvali a hurá na boby! Přestože nám dalo opravdu hodně práce v měkkém prašanu vyjezdit sjezdovou trasu, stálo to skutečně za to! Na svačinu jsme se vraceli dost znavení, ale maximálně spokojení! Někteří z nás potom napsali pohledy domů, jiní si založili Deník školy v přírodě nebo hráli společenské hry. Po výborné večeři se děti vzájemně rozlosovaly do pěti skupin odlišných barev a každý tým si vymyslel pro své družstvo originální název. Zazpívali jsme si za doprovodu kytary také několik písniček a rozdělili si boty na běžky. Následovala večerní hygiena, pohádky a šupky dupky do postýlek. Převážná většina dětí usnula po náročném dni bez smutnění a během chvilky. Dobrou noc.