Den pátý - pátek 13.ledna

Poslední den školy v přírodě, byť zatažený se sněháňkami ;-) byl úžasným završením našeho šestidenního pobytu! Po snídani jednotlivé skupiny získávaly body v soutěži o nejlepší stavbu ze sněhu. K vidění byli nejrůznější sněhuláci, iglů a hrady s tunely... Po poledním klidu se děti posíleny obědem pustily do "Zimního trojboje"! Závodilo se ve sjezdu na bobech, v hodu hůlkou a v běhu na lyžích. Děti se snažily ze všech sil, aby podaly co nejlepší výkony a umístily se na co nejlepších místech! Vyhodnocení celého pobytu proběhlo po večeři. Sladké i věcné odměny a diplomy děti dostaly nejen za sportovní výkony, ale i za celkové bodové umístění, úklid na pokojích, stravování a úspěšné absolvování celého pobytu. Dobrou noc, hezké sny a zítra se těšíme na viděnou!